Komunikat archiwalny

Moc atrakcji na Krakowskim Forum Sportu

Już dziś w sobotę, 9 września w godz. 9:00-16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana i w parku Jordana zorganizowane zostanie 2. Krakowskie Forum Sportu. Dla wszystkich krakowian, szczególnie tych najmłodszych przygotowane zostało wiele atrakcji związanych ze sportem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też niespodzianki!

Moc atrakcji na Krakowskim Forum Sportu
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Strefy aktywności, animacje, pokazy sportowe – to tylko część propozycji czekających na wszystkich, którzy odwiedzą 2. Krakowskie Forum Sportu. Obok stadionu przygotowane zostaną strefy: gier, zabaw sportowych i pokazów, moto i areo. Natomiast w parku Jordana odbywać się będą biegi przełajowe dla najmłodszych oraz prezentacja sprzętu kajakowego, żeglarskiego i motorowodnego.

Podobnie jak przed rokiem, przedstawiona zostanie też szeroka oferta krakowskich klubów, stowarzyszeń i organizacji sportowych. Forum to  doskonała okazja, aby rodzice wspólnie ze swoimi pociechami mogli się z nią zapoznać i wybrać swoją dyscyplinę sportu. Strefa expo zorganizowana będzie w holu pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

W trakcie Forum można również spotkać się ze sportowcami, którzy będą przekonywać, że to właśnie ich dyscyplina jest warta zainteresowania.

W tym roku nowością jest specjalny panel szkoleniowy dla przedstawicieli klubów i instytucji sportowych.

Zobacz także:

2. KFS

Więcej informacji na Facebooku.

Organizatorem imprezy jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, a partnerem Wydział Sportu UMK.

Adres:
ul. Reymonta 22, Kraków
mapa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także