Komunikat archiwalny

„Let’s dance!” na Rynku Podgórskim

W niedzielę, 13 sierpnia, od godz. 19:30 na Rynku Podgórskim będzie można oklaskiwać i zagrzewać do boju najlepszych tancerzy świata. Artyści rywalizować będą do dźwięków tworzonych na żywo przez czołowych światowych beatboxerów. Niedzielny turniej taneczny połączony z pokazami i krótkimi lekcjami tańca dla widzów to finał 11. edycji największego w Europie edukacyjnego festiwalu tanecznego Fair Play Dance Camp.

„Let’s dance!” na Rynku Podgórskim
Fot. Fair Play Dance Camp / materiały prasowe

Festiwal trwa w Krakowie od 6 do 16 sierpnia. Na Rynku Podgórskim możemy się spodziewać uczestników i widzów z ponad 50 krajów, a na scenie zobaczymy światowej sławy choreografów i beatboxerów. Jedną z gwiazd imprezy jest nagradzany na świecie i dobrze znany polskim fanom Dharni z Singapuru.

W niedzielnym turnieju może wziąć udział każdy tancerz, niezależnie od wieku. By trafić do głównej rywalizacji na scenie, uczestnicy będą musieli przejść krótkie eliminacje. Zgłoszenia przyjmowane są na miejscu. Jurorzy wybiorą 8 najlepszych. I nagroda to udział w Fair Play Dance Camp 2018 – pakiet wejściówek na wszystkie warsztaty (o wartości 2800 zł). II nagroda to pakiet wejściówek na 6 dowolnie wybranych warsztatów Fair Play Dance Camp 2018 (o wartości 1000 zł).

Organizatorem turnieju jest Fundacja Fair Play Crew. Dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Gminy Miejskiej Kraków udział w imprezie, zarówno dla uczestników, jak i dla widzów, jest bezpłatny.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także