Komunikat archiwalny

Targi edukacyjne w Dworku Białoprądnickim

Szukasz zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Chcesz się rozwinąć twórczo na zajęciach artystycznych? A może planujesz zapisać swoją pociechę do szkoły językowej lub sprawdzić ofertę wydawnictw dydaktycznych? Wielu wystawców i instruktorów w jednym miejscu to najlepsza do tego okazja – Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki zaprasza na targi edukacyjne, które odbędą się w niedzielę, 10 września, w godz. od 11 do 17.

Targi edukacyjne w Dworku Białoprądnickim
Fot. Dworek Białoprądnicki / materiały prasowe

Podczas targów będzie można zapoznać się z szeroką ofertą szkół językowych, warsztatów tematycznych, zajęć tanecznych, muzycznych teatralnych, fotograficznych i wielu innych. Swoje stoiska będą również mieli wydawcy książek oraz producenci gier i zabawek edukacyjnych.

Atrakcyjne lekcje pokazowe pozwolą rodzicom zapoznać się z bogatą ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży, wśród nich m.in. zajęć wokalnych, teatralnych, nauki logicznego myślenia z wykorzystaniem matematyki czy warsztatów dobrych manier.

Ponadto organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy nagrywania i miksowania swojego głosu oraz zapoznania się z ofertą Studia Nagrań Dworku Białoprądnickiego im. Janusza Muniaka.

W programie targów przewidziane są otwarte konsultacje z fizjoterapeutą specjalizującym się w profilaktyce i eliminowaniu wad postawy dzieci i młodzieży oraz konsultacje i komputerowe badanie podologiczne stóp. Będzie również okazja do poruszania się –  krótką gimnastykę pokazową „zdrowy kręgosłup” poprowadzi  profesjonalny fizjoterapeuta i podolog.

Więcej szczegółów na stronie internetowej dworek.eu.

Adres:
ul. Papiernicza 2, Kraków

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także