Komunikat archiwalny

Sprawdź, którędy pobiegnie Kraków Business Run 2017

W niedzielę 3 września między godz. 10.30 a 13.30 na terenie Krakowa odbędzie się Kraków Business Run 2017. Sprawdź, którędy pobiegną zawodnicy i zapoznaj się z planowanymi czasowymi utrudnieniami w ruchu. 

Sprawdź, którędy pobiegnie Kraków Business Run 2017
Fot. ZIS

Trasa biegu:

 

ul. Bernardyńska, ul. Idziego (w lewo), ul. Grodzka (w prawo), ul. Poselska (w lewo), Planty (w lewo), ul. Podzamcze (w prawo), ul. Powiśle, skręt w lewo na Bulwary Wiślane, wzdłuż Wawelu (na wysokości parkingu dla autobusów przy Hotelu Sheraton), Bulwary Wiślane na wysokości Kościoła na Skałce (zawodnicy zawracają), za mostem Grunwaldzkim wybiegnięcie na górny Bulwar, ul. Smocza (w lewo), ul. Bernardyńska.

 

Utrudnienia w ruchu drogowym:

 

3 września zostaną zamknięte dla ruchu kołowego drogi będące trasą biegu;

  • ul. Smocza, ul. Bernardyńska od 0.00,
  • ul. Idziego, ul .Grodzka, ul. Poselska, ul. Podzamcze od 9.30,
  • zakaz ruchu w obu kierunkach w związku z tegoroczną trasą biegu.

W związku z zamknięciem ul. św. Idziego oraz ul. Podzamcze (do ul. Straszewskiego), wyjazd z ul. Droga do Zamku oraz istniejącego parkingu przy ul. św. Idziego będzie możliwy tylko w kierunku ul. Stradomskiej, w związku z przecięciem trasy biegu ruch odbywał się będzie na zasadzie chwilowej przerwy w ruchu.

Wyjazd z ul. Straszewskiego odbywał się będzie wyłącznie w kierunku ul. Powiśle.

W związku z koniecznością wybudowania infrastruktury towarzyszącej na ul. Smoczej, ul. Bernardyńskiej, ul. Grodzkiej, ul. Poselskiej, ul. Podzamcze, ul. Powiśle, od godz. 0.00 będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów.

Organizator imprezy zwraca się z prośbą o dokonanie zaopatrzenia firm wewnątrz pierwszej obwodnicy zlokalizowanych przy ulicach na trasie biegu lub dla których wymienione wyżej ulice stanowią jedyny dojazd do godz 9.00.

Ruch pieszych na przecięciach z trasą będzie regulowany przez służby porządkowe.

W związku z zamknięciem ul. Bernardyńskiej i ul. Smoczej został wytyczony objazd ul. Dietla, most Grunwaldzki, ul. M. Konopnickiej do ul. Zwierzynieckiej.

 

Zobacz trasę:

 

trasa biegu Business Run 2017

 

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA