Komunikat archiwalny

Art Business Festival w Krakowie

Art Business Festiwal to wydarzenie dedykowane branży kreatywnej, łączące warsztat, wiedzę i inspiracje od najlepszych specjalistów z branży grafiki komputerowej, fotografii, liternictwa, druku, mody oraz marketingu i prawa autorskiego. Tegoroczna, druga edycja odbędzie się w dniach 12-13 października w Wyższej Szkole Europejskiej, pod hasłem: „Creative & Useful”.

Art Business Festival w Krakowie
Fot. materiały prasowe

Spotkania z zaproszonymi ekspertami odbywać się będą podczas prelekcji oraz warsztatów. Pierwszego dnia poruszone zostaną tematy z zakresu fotografii, retuszu, produkcji sesji fotograficznych, projektowania odzieży, czy z zarządzania w kulturze.

Drugiego dnia zaproszeni goście opowiadać będą o brandingu i projektowaniu marki,cyfrowej nierzeczywistości i marketingu produktów, które nie istnieją oraz o tym, czy w start-upie potrzebna jest technologia. Oprócz tego będzie można się dowiedzieć się, jak chronić swoją własność intelektualną oraz jak prowadzić skuteczne negocjacje.

W części warsztatowej uczestnicy będą mogli zaprojektować swój logotyp, dowiedzieć się więcej o tradycyjnej metodzie druku oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie User Experience.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób stawiających pierwsze kroki w środowisku artystów, twórców sztuki użytkowej, projektantów, grafików i fotografów. Będzie to okazja ku temu, aby w praktyce zastosować zdobytą na studiach wiedzę.

Organizatorem festiwalu jest Studenckie Forum Business Centre Club, którego misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków.

Rejestracja i harmonogram

Więcej informacji  na stronie internetowej ArtBusiness oraz na Facebooku.

Pokaż metkę
Autor: ANNA DUDA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także