Komunikat archiwalny

Iron Maiden zagra w TAURON Arenie Kraków

Świetna wiadomość dla fanów heavy metalu: 27 lipca 2018 r. w ramach światowej trasy „Legacy of the Beast” zespół Iron Maiden zawita do Krakowa. Koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, a sprzedaż biletów ruszy jeszcze w listopadzie br.

Iron Maiden zagra w TAURON Arenie Kraków
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

Pomysł na trasę „Legacy of the Beast” został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą „światów”, a lista utworów obejmie materiał z lat 80. z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.  

– Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkretny cykl tras, odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku. Przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom, z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu – powiedział Rod Smallwood, manager zespołu.

– Wizerunek tej trasy pełnej historii i hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy „Legacy of the Beast”, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden, pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show – zaznaczył.

Przedsprzedaż biletów dla członków oficjalnego fan clubu rozpocznie się w 20 listopada o godzinie 10.00. Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada, a zakończy 23 listopada o godzinie 22.00. Bilety na koncert w Krakowie wejdą do regularnej sprzedaży 24 listopada o godzinie 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także