Komunikat archiwalny

Zima w Forum, czyli XII edycja Kiermashu

Jeszcze tylko dziś w znanej wszystkim przestrzeni byłego hotelu Forum w Krakowie po raz XII odbędzie się Kiermash, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i designu użytkowego. Jak każdej zimy, będzie to wyjątkowa edycja, podczas której kupicie nie tylko ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Na Kiermashu nie zabraknie oryginalnych gwiazdkowych prezentów.

Zima w Forum, czyli XII edycja Kiermashu
Fot. Agnieszka Fiejka / materiały prasowe

W hotelu Forum Kiermash połączy siły z Art & Food Bazar, czyli cyklicznymi targami kulinarnymi odbywającymi się na Starym Kleparzu. Art & Food Bazar to wydarzenie łączące w sobie tradycje najlepszych śródziemnomorskich targów, na których można spróbować delikatesów całego świata, wypić kieliszek dobrego wina i spróbować kuchni przygotowanej przez profesjonalistów i gotujących pasjonatów. Podczas Kiermashu, oprócz potraw kuchni Azji Środkowej, Bałkanów, kuchni wegańskiej i kolonialnych produktów, nie zabraknie przetworów z rodzinnych upraw i kulinarnych prezentów przygotowanych dla odwiedzających specjalnie z okazji świąt. Będzie bezpretensjonalnie i pysznie, jak zawsze!

Kiermash zaprasza również do strefy Kraków ŁAŁ, czyli na targi mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek. W jednym miejscu rodzice znajdą to, co najfajniejsze dla maluchów! Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię̨ oraz wiele niespodzianek. Dodatkowo przez cały weekend odbywać się będą darmowe warsztaty dla najmłodszych gości.

Książki są zawsze doskonałym pomysłem, na co dzień i... na święta. Wielką nowością podczas XII edycji Kiermashu będzie strefa wolnego czytania, skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez jedną z galerii wnętrz, oferującą profesjonalny wybór mebli i dodatków z szerokiej palety światowych i polskich marek. Organizatorzy mają ambicję, by stworzyć naprawdę niezwykłą przestrzeń.

Więcej informacji na Facebooku.

Kiermash XII

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także