Komunikat archiwalny

Podgórze w ferie zimowe

Centrum Kultury Podgórza zaprasza wszystkich, którzy szukają pomysłów na to jak nie nudzić się zimą w mieście na zajęcia, w ramach „Akcji Zima 2018”! Udział jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Podgórze w ferie zimowe
Fot. materiały prasowe

„Akcja Zima 2018” jest adresowana do uczniów szkół podstawowych. Każdego dnia ferii (od poniedziałku do piątku) w godz. 10.00-14.00 na dzieci czekać będą liczne atrakcje -od warsztatów plastycznych, przez wizyty w krakowskich muzeach, wspólne wyjścia do kręgielni, aż po bal karnawałowy, kukiełkowy teatrzyk i konkursy z nagrodami. Oczywiście nie zabraknie też aktywności na świeżym powietrzu – w programie znalazły się m.in. jazda na sankach w parku im. W. Bednarskiego oraz konkurs na najciekawszą śniegową rzeźbę.

Udział we wszystkich zajęciach  jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia są przyjmowane w Punkcie Informacyjnym CKP (ul. Sokolska 13, parter; tel. 12 656 36 70 wew. 30; info@ckpodgorza.pl lub edukacja@ckpodgorza.pl). Zapisy prowadzone są na pierwszy lub drugi tydzień ferii, bądź też na całe dwa tygodnie ferii. Zgłoszenia do udziału, w wybranych zajęciach będą przyjmowane tylko w wyjątkowych sytuacjach i w miarę wolnych miejsc.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.ckpodgorza.pl.

Więcej informacji [pdf].

ferie, dzieci, podgórze

 

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA