Komunikat archiwalny

Ferie z teatrem, rysunkiem i filmem

Klub Kultury „Paleta” z Krowodrzy organizuje trzy cykle warsztatów kulturalno-artystycznych skierowanych do młodzieży od 12. roku życia: plastyczne, teatralne i filmowe. Będzie twórczo i praktycznie, a uczestnicy będą mogli poznać rówieśników, których łączą z nimi podobne pasje. Zapisy przyjmuje biuro Klubu od poniedziałku do piątku, od 15.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona.

Ferie z teatrem, rysunkiem i filmem
Fot. paleta.dworek.eu

Warsztaty plastyczne w „Palecie” to okazja, by poznać wyjątkowe techniki, takie jak: malowanie na wodzie (warsztaty sztuki Ebru), pozłacanie przedmiotów i napisów. Dodatkowo będzie można skorzystać z warsztatów podstaw rysunku, akwareli i malarstwa temperowego.

Warsztaty teatralne będą z kolei okazją do poznania gier i zabaw teatralnych, popracowania nad głosem i świadomością własnego ciała.

Podczas warsztatów filmowych, które poprowadzą Paulina Kalisz i Aleksandra Pukło, członkowie młodej krakowskiej grupy filmowej KAMERdynerzy, pasjonaci sztuki filmowej spróbują obsługi kamery, zapoznają się z planami filmowymi, ustawieniem światła oraz językiem filmu, a na koniec wcielą w operatorów kamer, dźwiękowców, reżyserów, czy nawet scenarzystów, i wspólnie stworzą krótką formę filmową.

Klub „Paleta” to filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. Mieści się w zabytkowej rogatce miejskiej przy ul. Wrocławskiej 91 i od kilkudziesięciu lat zajmuje się popularyzacją aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: paleta.dworek.eu.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA