Komunikat archiwalny

„Hacknarök”, czyli 24-godzinny studencki maraton programistyczny

W dniach 10-11 marca 2018 r., w Krakowskim Parku Technologicznym odbędzie się druga edycja studenckiego hackathonu „Hacknarök”, inspirowanego mitologią nordycką.

„Hacknarök”, czyli 24-godzinny studencki maraton programistyczny
Fot. materiały prasowe

Hacknarök jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie programowaniem i nowymi technologiami wśród młodych ludzi. Udział w hackathonie tworzy dla każdego studenta niepowtarzalną okazję do zdobycia cennego w środowisku IT doświadczenia, a także do zostania zauważonym przez przedstawicieli firm z branży IT.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia studenci w maksymalnie czteroosobowych zespołach będą pracować nad własnymi projektami, tworząc aplikacje mobilne, strony internetowe, gry i inne rozwiązania technologiczne.

Zmierzą się oni w trzech kategoriach:

  • Nauka
  • Zdrowie
  • Rozrywka

W walce o nagrodę główną i wyróżnienia uczestników wspierać będą doświadczeni mentorzy.

hackathon, programiści, studenci

Aby wziąć udział w hackathonie, należy wypełnić formularz aplikacyjny, który dostępny jest na stronie: www.hacknarok.eestec.agh.edu.pl.

Do 24-godzinnych zmagań zostanie zaproszonych 80 studentów krakowskich uczelni. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 marca, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest EESTEC AGH Kraków – krakowski komitet międzynarodowej, studenckiej organizacji non-profit, zrzeszającej studentów kierunków elektrycznych i informatycznych. Partnerami wydarzenia są Motorola Solutions, GE Digital, Codewise oraz Assa Abloy.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku oraz stronie: www.hacknarok.eestec.agh.edu.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także