Komunikat archiwalny

Jubileusz zespołu Bajm w TAURON Arenie Kraków

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów. Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności i te wyjątkowe urodziny zamierza świętować wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy koncertowej. 9 listopada zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Jubileusz zespołu Bajm w TAURON Arenie Kraków
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

40. rocznica zobowiązuje i wymaga odpowiedniego świętowania, dlatego Bajm wyruszy w specjalną, jubileuszową trasę koncertową odwiedzając Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Warszawę. Spektakularne multimedialne show przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu.

Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Każdy z koncertów będzie zatem wyjątkowym emocjonalnym doświadczeniem, którego żaden z fanów zespołu nie może przegapić!

Zespół Bajm wystąpi w TAURON Arenie Kraków w piątek, 9 listopada, o godz. 19:30. Bilety dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl i Going, a takżę w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, MediaMarkt Polska i Saturn Polska.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także