Komunikat archiwalny

„Disney On Ice” wraca do TAURON Areny Kraków

W tym roku aż osiem uwielbianych historii Disneya zostanie połączonych w jedno spektakularne widowisko. A w nim Wasze ulubione postacie, zachwycająca jazda na lodzie, imponująca scenografia oraz wiele niezapomnianych emocji! 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia w TAURON Arenie Kraków wyjątkowe pokazy pt. „Wspaniały świat Disney On Ice”!

„Disney On Ice” wraca do TAURON Areny Kraków
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

Spotkaj się z Myszką Miki, Myszką Minnie, Kaczorem Donaldem, Goofym i wraz z nimi oddaj się magii i rodzinnej zabawie. Odkrywaj podwodny świat wraz z Dory i jej kompanami z animacji Disney Pixar „Gdzie jest Dory?” – Nemo i Marlinem. Zanurz się głęboko w oceanie ze swoimi ulubionymi bohaterami, by odkryć, jak ważna jest rodzina. Wyrusz do zimowego świata Arendelle z siostrami Anną i Elsą oraz zabawnym Olafem z „Krainy lodu”, którzy przekonają się, że prawdziwa miłość może roztopić nawet lodowate serce.

Żadna przeszkoda nie zatrzyma Roszpunki, gdy przyjaciele wskazują jej drogę. A Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków udowodnią, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko, gdy mamy wsparcie naszych bliskich. Buzz i Chudy sprawią, że podskoczysz z wrażenia; Simba, Timon i Pumba przemierzą Lwią Ziemię; Dżasmina, Aladyn i Dżin pokażą, że przyjaźń jest niezniszczalna, a Wasze ulubione Księżniczki Disneya wykażą się niezwykłą siłą.

Wejdź do „Wspaniałego Świata Disney On Ice” – to będzie niezapomniane przeżycie!

Harmonogram spektakli w TAURON Arenie Kraków

  • piątek, 30 listopada, godz. 17:00
  • sobota, 1 grudnia, godz. 10:00; 14:00; 18:00
  • niedziela, 2 grudnia, godz. 10:00; 14:00; 18:00.

Bilety są w sprzedaży na alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także