Komunikat archiwalny

Chcesz pracować w MPK? Wsiądź do zabytkowego autobusu!

Do 20 kwietnia po ulicach Krakowa będzie kursował zabytkowy autobus „Ogórek”, który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym SA w Krakowie.

Chcesz pracować w MPK? Wsiądź do zabytkowego autobusu!
Fot. MPK SA w Krakowie

Do tej pory kandydaci mogli uzyskiwać informacje telefonicznie i mailowo lub osobiście w budynku krakowskiego przewoźnika przy ul. J. Brożka 3. Teraz będą mogli również wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycją będą pracownicy Działu Personalnego MPK i kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

Autobus będzie kursował od godz. 11.00 do 18.00 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (kurs został zaplanowany ul. Zakopiańską, Wadowicką, M. Konopnickiej, Alejami Trzech Wieszczów, al. 29 Listopada, ul. Opolską, Bora-Komorowskiego, al. Andersa i al. Solidarności). Odjazdy z Borku Fałęckiego zostały zaplanowane na godz. 11.00, 13.30 i 16.00 (szczegółowy rozkłady jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl).

Do skorzystania z przejazdu i konsultacji z przedstawicielami MPK zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą motorniczego, kierowcy lub pracownika zaplecza technicznego. Przejazd jest bezpłatny.

Tagi: praca, MPK

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także