Komunikat archiwalny

100 sposobów na zabawę, czyli 4. urodziny TAURON Areny Kraków

Wielki piknik pod hasłem „100 sposobów na zabawę”. W ten sposób TAURON Arena Kraków uczciła swoje czwarte urodziny i Dzień Dziecka z RadwanSport.

100 sposobów na zabawę, czyli 4. urodziny TAURON Areny Kraków
Fot. tauronarenakrakow.pl

10 czerwca na płycie TAURON Areny Kraków oraz na zewnątrz hali, od strony parku Lotników Polskich przygotowane zostały różnego rodzaju stacje, na których dzieci i ich opiekunowie mogli zmierzyć się z wyzwaniami sportowymi i nie tylko… Uczestnicy zabawy mogli m.in. pokonywać rozmaite tory przeszkód, razem z hokeistkami Cracovii ćwiczyć strzały do bramki i sprawdzić, jak szybko można ubrać strój hokeisty. Była też gra w kręgle, siatkówkę i koszykówkę, budowanie konstrukcji z kartonów, możliwość zobaczenia sprzętu używanego przez wojsko oraz „kuchnia eksperymentów”, czyli zabawy w młodych naukowców.

 

W programie wydarzenia był także konkurs „Street Dance Kids”, w którym udział wzięło ponad 30 zespołów i duetów oraz konkurs dla młodych zespołów „Kids Rock Fest”. Na scenie przed TAURON Areną Kraków wystąpiły zespoły: Need More Clouds, Wasabi, Negativ, Escape Control, Syndrom.

Uczestnicy pikniku mogli też zobaczyć wnętrze mobilnego domu TAURONA,w którym prezentowane były ekologiczne systemy ogrzewania domów i mieszkań, oraz wnętrze wozu strażackiego. A także odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie chillout, spotkać swoją ulubioną rybkę z programu MiniMini i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Podczas pikniku można było również odebrać jedną ze 100 doniczek z ziołami przygotowanymi przez Zarząd Zielenie Miejskiej. Zarząd Infrastruktury Sportowej zaprosił do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowych organizowanych m.in. w TAURON Arenie Kraków. Można było również zobaczyć przygotowane przez Urząd Miasta Krakowa prezentacje dotyczące tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa oraz Karty Krakowskiej.

W programie urodzin TAURON Areny Kraków tradycyjnie znalazło się zwiedzanie hali.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także