Komunikat archiwalny

Pierwszy koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się w Krakowie

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową po największych światowych arenach. „Shawn Mendes: The Tour” obejmie 56 miejsc w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Europie. Rozpocznie ją 7 marca koncertem w Amsterdamie. 2 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Pierwszy koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się w Krakowie
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

Długo oczekiwany, trzeci album Shawna ukaże się 25 maja nakładem Virgin EMI Records. Imienna płyta jest następczynią „Illuminate” z 2016 r. oraz wydanego w 2014 r. debiutu „Handwritten”. Obie pokryły się złotem w Wielkiej Brytanii, a pochodzące z nich single są dziś platynowe. „In My Blood” I „Lost In Japan”, pierwsze dwa utwory z nadchodzącego albumu spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami w takich magazynach jak „Rolling Stone”, „Billboard”, „The New York Times” i „The Guardian”.

Nagrania trafiły także na pierwsze miejsca serwisów streamingowych w USA i do pierwszej piątki w blisko 50 krajach. Najnowszy singiel „Youth” z gościnnym udziałem Khalida MTV określiło „hymnem całego pokolenia”! Na albumie znajdą się także utwory: „Fallin’ All In You” (napisany wspólnie z Edem Sheeranem), „Particular Taste” (napisany razem z Ryanem Tedderem) i „Like To Be You” z Julią Michaels i Johnem Mayerem, który wyprodukował nagranie.

Wszystkie szczegóły, daty i informacje o biletach na stronie internetowej: shawnmendesthetour.com.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także