Komunikat archiwalny

Wsiądź do autobusu do kariery!

Trwa druga edycja akcji „Autobus do kariery w MPK SA w Krakowie”. Do 11 maja po ulicach Krakowa kursuje zabytkowy autobus, który zamienił się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym.

Wsiądź do autobusu do kariery!
Fot. MPK SA w Krakowie

Kandydaci mogą wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy, a takze uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycji są pracownicy Działu Personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

Do piątku, 11 maja, zabytkowy autobus będzie kursował od 11.00 do 17.00 z Nowego Bieżanowa P+R do Bronowic Małych (przystanki: Prokocim Szpital, Wlotowa, Bieżanowska, Rondo Matecznego, Centrum Kongresowe ICE, Jubilat, Muzeum Narodowe, Czarnowiejska, Kawiory, Miasteczko Studenckie AGH, Przybyszewskiego, Zarzecze). Odjazdy z Nowego Bieżanowa P+R zostały zaplanowane na godz. 11.00, 13.00 i 15.00 (szczegółowy rozkłady jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl).

Do skorzystania z przejazdu i konsultacji z przedstawicielami MPK zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą motorniczego, kierowcy lub pracownika zaplecza technicznego.

Przejazd jest bezpłatny.

Tagi: praca, MPK

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także