Komunikat archiwalny

ZAZ po raz kolejny wystąpi w TAURON Arenie Kraków

ZAZ - ulubienica polskiej publiczności kolejny raz wystąpi w Krakowie. Jej koncert odbędzie się 23 lutego przyszłego roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety będzie można kupić od wtorku, 22 maja.

ZAZ po raz kolejny wystąpi w TAURON Arenie Kraków
Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

ZAZ, a właściwie Isabelle Geffroy przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 r. jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym już zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich barach, kabaretach, ale również na ulicach – artystkę można było spotkać m.in. przy placu du Tertre.

Kariera artystki we Francji nabrała tempa w 2007 r., po udziale w muzycznych konkursach ruszyła w trasę europejskąpo Europie, a trzy lata później wydała debiutancki album „Zaz”. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem we Francji, a singiel „Je veux” został wypromowany przez francuskie media jako przebój lata.

W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny. Od tamtej pory artystka wydała jeszcze dwa albumy studyjne („Recto Verso” z 2013 roku i „Paris” z 2014 roku) i grając kilkadziesiąt koncertów w Europie umocniła miano międzynarodowej gwiazdy.

Obecnie artystka przygotowuje się do wydania nowego albumu, który planowany jest na koniec 2018 r.

ZAZ wystąpi w TAURON Arenie Kraków 23 lutego 2019 r. Będzie to jej drugi występ w tym miejscu. Pierwszy odbył się w czerwcu 2016 r.

Bilety do kupienia od wtorku, 22 maja w sieciach sklepów Empik, Media Markt i Saturn, oraz w internecie na stronach internetowych go-ahead.pl, biletomat.pl, ebilet.pl i ticketmaster.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także