Komunikat archiwalny

IX Rajd Pojazdów Zabytkowych na rzecz Centrum Onkologii

Interesuje Was motoryzacja? Zwłaszcza ta z dawnych lat? Jeśli tak, to zapraszamy w sobotę, 26 maja w godz. 10.00-17.00 na Rynek Główny na IX Rajd Pojazdów Zabytkowych. Akcja organizowana jest na rzecz Centrum Onkologii przez Krakowski Komitet Zwalczania Raka. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa.

IX Rajd Pojazdów Zabytkowych na rzecz Centrum Onkologii
Fot. materiały prasowe

Występy artystyczne, aukcje i kiermasz – tak zapowiada się IX Rajd Pojazdów Zabytkowych. Do wylicytowania będzie również odrestaurowany Fiat 126p!

Będzie też konkurs. Trzeba było wymyślić hasło promujące badania profilaktyczne. Na autorów najciekawszych propozycji czekają vouchery na przejazd samochodem zabytkowym, które zostaną wręczone 26 maja na Rynku. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło do piątku, 25 maja do godziny 12.00 zapoznać się z regulaminem konkursu na stronie www.kkzr.pl, a następnie wysłać na adres mailowy: zwalczanieraka.kr@op.pl swoją propozycję hasła propagującego badania profilaktyczne. 

Krakowski Komitet Zwalczania Raka został założony jesienią 2010 roku przez grupę 15 lekarzy pracujących w Centrum Onkologii w Krakowie. Głównym celem stowarzyszenia jest kreowanie wszelkich działań związanych z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorych na nowotwory, wspieranie rozwoju naukowego poprzez organizację szkoleń, konferencji naukowych, dofinansowywanie wyjazdów naukowych, głównie dla młodych pracowników nauki pracujących w Centrum Onkologii w Krakowie. Stowarzyszenie bardzo ściśle współpracuje z Dyrekcją Instytutu Onkologii wspierając ją w wielu przedsięwzięciach związanych między innymi z organizacją obchodów jubileuszowych Instytutu, zakupem potrzebnego sprzętu a także pozyskiwaniem funduszy na inwestycje i remonty służące rozwojowi Centrum.

plakat

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także