Aktualności

E-sportowa gwiazdka w TAURON Arenie Kraków

Miasto Kraków oraz Super Game e-sport zapraszają 20 i 21 grudnia na e-sportową gwiazdkę do TAURON Areny Kraków. Oczy wszystkich fanów e-sportu skierują się wtedy na Kraków, aby podziwiać zmagania drużyn pucharowych, reprezentacji szkolnych i zawodników indywidualnych. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych wiele nagród i atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Puchar Wieczystego: kto wytańczy podium?

Ponad 700 par z całego kraju przyjechało do Krakowa na 45. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego. Zawody odbędą się 14–16 grudnia w dwóch miejscach: w Hali TS Wisła oraz – po raz pierwszy – w Kärcher Hali Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. W tej edycji czeka nas jeszcze jedna nowość – do programu turnieju wracają tańce narodowe.

Jubileusz 95-lecia Klubu Sportowego Nadwiślan

W piątek, 14 grudnia, odbył się jubileusz 95-lecia Klubu Sportowego Nadwiślan. W uroczystości, podczas której wręczono odznaki Honoris Gratia dla wybitnych działaczy i zawodników klubu, wzięła udział Anna Jasińska-Korfel, zastępca prezydenta Krakowa.

Turniej Mikołajkowy w gimnastyce artystycznej

W piątek, 14 grudnia, Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Miasto Kraków zapraszają na „Turniej Mikołajkowy w gimnastyce artystycznej”.

Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców

W ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – Licealiady – przez kolejne trzy dni, od środy, 12 grudnia, do piątku, 14 grudnia, odbywać się będą eliminacje dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej.

Błażusiak po raz trzeci najlepszy w TAURON Arenie Kraków

Tadeusz Błażusiak po raz trzeci z rzędu zwyciężył w Grand Prix Polski Mistrzostw Świata SuperEnduro. Zawody odbyły się w minioną sobotę w TAURON Arenie Kraków.

Zawody pływackie dziewcząt i chłopców
Komunikat archiwalny 2018-12-10

We wtorek, 11 grudnia, w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży na basenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbywać się będą pływackie zawody dziewcząt i chłopców czyli krakowska licealiada.

Przed nami tydzień z rodzinnymi zajęciami z samoobrony

Przez cały tydzień, od soboty, 8 grudnia do 15 grudnia, zapraszamy na rodzinne spotkania i zajęcia z samoobrony organizowane przez Klub Sportowy Hajime. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miejską Kraków.

Rozgrywki ligowe w piłce nożnej osób niewidomych

W ten weekend, 8-9 grudnia, odbywają się rozgrywki 3 kolejki Ligi Centralnej Europy w piłce nożnej osób niewidomych. Turniej rozgrywa się w Hali 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Osób Niepełnosprawnych na al. Focha 40.

Mistrzostwa Świata Super Enduro po raz trzeci w TAURON Arenie Kraków

Już po raz trzeci w krakowskiej TAURON Arenie odbyła się inauguracja Mistrzostwa Świata Super Enduro. Najlepsi zawodnicy z całego świata zmierzyli się podczas tego niesamowitego widowiska w sobotę, 8 grudnia, o godz. 18.00.