Aktualności

Weź udział w edukacyjnej wycieczce rowerowej

Kolejny raz ruszamy z edukacyjnymi wycieczkami rowerowymi, na które zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się jak bezpiecznie i przyjemnie podróżować na rowerze w Krakowie! Pierwsza z planowanych cyklicznych wycieczek organizowanych przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia, o godz. 14.00, miejsce zbiórki: plac Wszystkich Świętych 3-4 (przed budynkiem Magistratu). Wycieczka będzie trwać ok. dwóch godzin, a poprowadzą ją świetnie przygotowani członkowie Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Bezpłatne badania słuchu w magistracie

W dniach 21, 22 i 28 sierpnia w budynkach Urzędu Miasta Krakowa zostaną przeprowadzone bezpłatne profilaktyczne badania słuchu.

Memoriał Charliego Berszakiewicza
Komunikat archiwalny 2018-08-18

Wszystkich miłośników tenisa zapraszamy na organizowany w dniach 13–19 sierpnia Memoriał Charliego Berszakiewicza, podczas którego odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski U18 oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski U12-Kraków Cup.

Rekreacyjne pływanie dla mieszkańców Krakowa

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza mieszkańców Krakowa na pływanie rekreacyjne w dniach od 16 do 31 sierpnia do pływalni przy al. Powstania Warszawskiego 6.

Jeszcze więcej rodzinnego pływania – od września trzy nowe baseny

Gmina Miejska Kraków zaprasza mieszkańców miasta na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania odbywające się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”. Od września do programu dołączają ośrodki sportowe na al. Powstania Warszawskiego 6, os. Kolorowym 29b i ul. Wysłouchów 34.

Międzynarodowy turniej tenisowy dla dzieci

Małopolski Związek Tenisowy zaprasza wszystkie chętne dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia na międzynarodowy turniej tenisowy. Zawody odbędą się w dniach 21-26 sierpnia na kortach tenisowych przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie.

Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży

Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa i Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie zapraszają na kolejną konferencję szkoleniową z cyklu „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację”, która odbędzie się we wtorek, 25 września, w godz. 8.00 – 15.30, w hali sportowej 100-lecia KS Cracovia na ul. Focha 40.

Bezpłatne zajęcia pływania i tenisa stołowego

W dniach od 16 sierpnia do 31 sierpnia Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia pływania i tenisa stołowego w ramach akcji „Lato w mieście”.

Zapraszamy na 3. Krakowskie Forum Sportu

W sobotę, 8 września, na terenie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, w godz. 11-16, zorganizowana zostanie 3. edycja Krakowskiego Forum Sportu – wydarzenia prezentującego ofertę krakowskich klubów sportowych i propagującego aktywny wypoczynek wśród mieszkańców miasta.

5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski – zmiana opłaty startowej

W czwartek, 16 sierpnia nastąpi zmiana wysokości opłaty startowej w 5. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim. Wyniesie ona 70 zł (w okresie od 16 sierpnia do 3 października, kiedy nastąpi koniec przyjmowania zgłoszeń internetowych). Chcący zapisać się w Biurze Zawodów w dniach 12 i 13 października zapłacą wpisowe w wysokości 150 zł.