Aktualności

Cracovia zaprasza dzieci i młodzież na mecz
Komunikat archiwalny 2018-03-12

Miejski Klub Sportowy Cracovia zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży pod opieką osób dorosłych do bezpłatnego udziału w najbliższym meczu drużyny w LOTTO Ekstraklasie. Krakowski zespół już w najbliższą niedzielę, 18 marca, o godz. 15:30, zmierzy się na stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 z Sandecją Nowy Sącz.

Korona Maratonów Polskich: wnioski tylko drogą elektroniczną

Wprowadzony został nowy regulamin przyznawania tytułu zdobywcy Korony Maratonów Polskich – informuje Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Od tego roku wnioski można składać tylko drogą elektroniczną. Podobnie generowane będą dyplomy potwierdzające uzyskanie tego tytułu.

Rada Seniorów KS Cracovia świętuje jubileusz
Komunikat archiwalny 2018-03-09

Rada Seniorów KS Cracovia obchodzi jubileusz 80-lecia jej ustanowienia. Uroczyste spotkanie członków Rady Seniorów Klubu Sportowego Cracovia odbędzie się w sobotę, 10 marca, o godz. 12 w sali obrad Rady Miasta Krakowa. W wydarzeniu weźmie udział zastępca prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu Katarzyna Król.

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Kraków pełen siatkarskich emocji
Komunikat archiwalny 2018-03-09

Kraków będzie w tym roku gospodarzem trzech dużych wydarzeń w siatkówce. 26 i 27 maja w TAURON Arenie zostaną rozegrane cztery mecze Siatkarskiej Ligi Narodów z udziałem mistrzów świata Polaków, mistrzów Europy Rosjan, Kanadyjczyków i reprezentantów Korei Południowej. W tej samej hali od 24 do 26 sierpnia odbędzie się XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Kilka dni później rozpocznie się finałowy turniej mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, który potrwa do 2 września.

Zapraszamy na II Nowohucki Festiwal Sportu
Komunikat archiwalny 2018-03-05

„Postaw na sport” – zachęca Szkoła Podstawowa nr 91 i zaprasza na II Nowohucki Festiwal Sportu, który odbędzie się 9 marca w godz. 17:00–19:00.

Dobra woda w krakowskich szpitalach
Komunikat archiwalny 2018-03-02

Dobra woda prosto z kranu dla pacjentów krakowskich szpitali! Pierwsze pitniki w ramach pilotażu Wodociągi Miasta Krakowa zamontowały w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie.

Oddaj krew - pomóż potrzebującym!
Komunikat archiwalny 2018-03-02

Zarząd Pierwszego Klubu Honorowych Dawców Cracovia Pasy zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w poniedziałek, 5 marca, w godz. 11 - 16 na Małym Rynku. Krew dla potrzebujących będzie można oddać w specjalnym ambulansie.

Tydzień zdrowia w „Żeromskim”
Komunikat archiwalny 2018-03-02

 Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie organizuje „Tydzień zdrowia kobiet”.

„Moc kolorów, czyli magiczny świat z izolatki”

Od 15 marca w holu kamiennym Urzędu Miasta Krakowa na pl. Wszystkich Świętych 3-4 będzie można oglądać wystawę prac pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego pt. „Moc kolorów, czyli magiczny świat z izolatki”.