Komunikat archiwalny

Wycieczka rowerowa śladem legend krakowskich

W niedzielę, 3 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa z przewodnikiem pod hasłem „Legendy krakowskie”, dedykowana z okazji Dnia Dziecka najmłodszym mieszkańcom, zwłaszcza dzieciom w wieku 6-11 lat. Dzieci biorą udział oczywiście z opiekunem. Zapisy na wycieczkę można przesyłać do 25 maja do 12.00 - zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

Wycieczka rowerowa śladem legend krakowskich
Fot. pixabay.com

Wycieczki odbędą w dwóch turach, o godz. 10:00 i o godz. 14:00. Miejsce zbiórki przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych. Każda z wycieczek będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres e-mail: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek WYCIECZKA Jura w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Prowadzącymi wycieczki są przewodnicy z biura przewodników krakowskich Jura.

Na wycieczki zapraszamy z własnym rowerem lub z wypożyczalni. Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Tagi: dzieci, rowery

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także