Komunikat archiwalny

Wycieczka rowerowa po rogatkach krakowskich

W niedzielę, 10 czerwca, odbędzie się kolejna z cyklu wycieczek rowerowych z przewodnikiem. Tym razem po rogatkach krakowskich. Na wycieczkę zostało kilka ostatnich miejsc, można więc jeszcze się zgłosić. A w kolejną niedzielę, 17 czerwca, na jednośladach będzie można poznać historię Krakowa w czasach Generalnego Gubernatorstwa.

Wycieczka rowerowa po rogatkach krakowskich
Fot. ZIKiT

Obie trasy są raczej łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie z wykorzystaniem infrastruktury rowerowej. Podstawowe umiejętności rowerzysty oczywiście obowiązkowe. Wycieczki odbędą się tradycyjnie w dwóch turach, o godz. 10:00 i o godz. 14:00. Miejsce zbiórki przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych. Wycieczki będą trwać ok. 2,5-3 godzin.

Liczba miejsc na wycieczki jest ze względów organizacyjnych ograniczona. Zgłoszenia można nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Organizatorzy proszą o dopisek WYCIECZKA Jura w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny, a także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na wycieczki zaplanowane na 10 czerwca można przesyłać do 8 czerwca do godz. 12:00, a na 17 czerwca - do 15 czerwca do godz. 12.

Przypominamy, że Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa, który jest organizatorem wycieczek, chce za ich pośrednictwem promować zrównoważony transport i przypomnieć wszystkim mieszkańcom jak doskonałym środkiem transportu po Krakowie może być rower.

Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także