Komunikat archiwalny

Wojenna historia Krakowa na rowerze

Mamy ostatnie wolne miejsca na najbliższą rowerową przejażdżkę po Krakowie, w niedzielę, 17 czerwca, promującą zrównoważony transport rowerowy. Tytuł wycieczki - „Kraków stolicą Generalnego Gubernatorstwa”.

Wojenna historia Krakowa na rowerze
Fot. pixabay.com

Trasa jest łatwa, wiedzie w większości po płaskim terenie z wykorzystaniem infrastruktury rowerowej. Wycieczka odbędzie się jak zwykle w dwóch turach, o godz. 10:00 i o godz. 14:00. Miejsce zbiórki - przed budynkiem Magistratu na pl. Wszystkich Świętych. Wycieczka będzie trwać ok. 2,5-3 godzin, a poprowadzi ją przewodnik z Biura Przewodników Krakowskich JURA.

Liczba miejsc jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek WYCIECZKA Jura w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela Organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca do godz. 12:00.

Na nasze rowerowe wycieczki zapraszamy zawsze z własnym rowerem (lub z wypożyczalni). Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA MAJDECKA
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także