Komunikat archiwalny

Lato w Dworku Białoprądnickim

Lato w mieście wcale nie musi być nudne. Dworek Białoprądnicki zaprasza na wakacyjne imprezy. W programie m.in. festiwal muzyczny, tańce i kino. Wstęp na większość wydarzeń jest bezpłatny.

Lato w Dworku Białoprądnickim
Fot. krakow.pl

FEST GRANIE

Festiwal muzycznych indywidualności

piątki lipca i sierpnia 

Scena Plenerowa, godz. 20.00

wstęp wolny

Fest granie to cykl plenerowych koncertów odbywających się w piątkowe wieczory lipca i sierpnia w zielonej przestrzeni Dworku. To wielogatunkowa fuzja świeżego spojrzenia na muzykę. Prezentujemy muzyczne indywidualności zarówno z lokalnych jak i ogólnopolskich scen, charakteryzujące się znakomitym autorskim repertuarem oraz wysokim poziomem wykonawczym. W tegorocznej, już piątej edycji, usłyszymy potężną mieszaninę brzmień i przedstawicieli takich gatunków jak: bit rock, brudny funk, jazz, hip hop, elektronika, rock, folk, psychodelia i inne.

  • 31 sierpnia Flue

Brudny funk, jazz, hip hop, disco – mieszanka wybuchowa zawieszona pomiędzy oldschoolową stylistyką lat 70. i 80. a nowoczesnością. Połączenie czterech całkiem rożnych osobowości dało mieszankę wybuchową, której owocem jest autorski materiał, nawiązujący stylistycznie do muzyki lat 70/80 – brudny funk, jazz, hip hop, disco. Każdy koncert jest przygodą, która nigdy nie wygląda tak samo. Częste odejścia od form utworów, improwizacje czy też charakterystyczne brzmienie to element wspólnej pasji. Połączenie instrumentów klawiszowych, basu, perkusji, padów perkusyjnych, gramofonów oraz samplera jest czymś pomiędzy oldschoolem a nowoczesnością.

Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały

Tagi: dzieci, wakacje

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA