Komunikat archiwalny

Ostatnie miejsca na rowerową przejażdżkę po Nowej Hucie

Są jeszcze wolne miejsca na rowerową przejażdżkę z przewodnikiem po Nowej Hucie, która odbędzie się w niedzielę, 12 sierpnia (zbiórka przed Nowohuckim Centrum Kultury). Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 10 sierpnia, do godz. 13.

Ostatnie miejsca na rowerową przejażdżkę po Nowej Hucie
Fot. pixabay.com

Kolejne wycieczki w sierpniu to:

  • 19 sierpnia: „Quadropolis, czyli Kleparz, Kraków, Kazimierz, Podgórze z kopcem Kraka” (zbiórka przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych), zgłoszenia do 17 sierpnia, do godz. 13.
  • 26 sierpnia: „Osobliwości Krakowa” (zbiórka przed budynkiem magistratu na placu Wszystkich Świętych), zgłoszenia do 24 sierpnia, do godz. 13.

Każda z wycieczek odbędzie się w dwóch turach – o godz. 10.00 i 14.00 i potrwa ok. 2,5-3 godzin.

Zaplanowane trasy są łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie i w znacznym stopniu korzystają z infrastruktury rowerowej.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres e-mail: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek „WYCIECZKA Jura” w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także