Komunikat archiwalny

Kram w Sukiennicach na wynajem

Kram nr 26 w Sukiennicach do wynajęcia. To niebywała okazja, gdyż ostatnia taka szansa była w 1994 roku. Ponadto lokal położony jest w miejscu bardzo atrakcyjnym i z historyczną tradycją handlu.

Kram w Sukiennicach na wynajem
Fot. ZBK

Lokal użytkowy, o którym mowa ma łączną powierzchnię 10,64 mkw. oraz udział w powierzchni wspólnej o metrażu 1,47 mkw. w tym toalety i pomieszczenie kupieckie. Dotychczasowym najemcą była „Cepelia” Polska Sztuka i Rękodzieło. Minimalna cena wywoławcza za mkw. powierzchni lokalu wynosi 66,60 zł (netto).

Zgodnie z przepisami licytacja rozpocznie się od najwyższej stawki zaproponowanej przez oferentów. Oprócz czynszu za powierzchnię kramu najemca będzie płacił także czynsz w wysokości 5,70 zł z 1 mkw. udziału w powierzchni wspólnej toalet i pomieszczeń kupieckich (1,47 mkw. w poziomie piwnicy).

Aukcja celowa na najem lokalu odbędzie się w piątek, 28 września. Warunki aukcji określają jaka działalność gospodarcza może być prowadzona w kramie nr 26. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zbk.krakow.pl.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA STUCH
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także