Komunikat archiwalny

Kolejne wycieczki rowerowe z przewodnikiem

Nie ma lepszego środka transportu po mieście niż rower, a piękna polska złota jesień skutecznie zachęca do korzystania z jednośladów. Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa kolejny raz zaprasza na przejażdżki rowerowe promujące zrównoważoną mobilność prowadzone przez przewodnika po Krakowie!

Kolejne wycieczki rowerowe z przewodnikiem
Fot. Urząd Miasta Krakowa
  • niedziela, 21 października „Osobliwości Krakowa”, zbiórka plac Wszystkich Świętych o godz. 9.30 i 13.30 (Zgłoszenia do 19 października do godz. 14.00);
  • niedziela, 28 października „Nowa Huta”, zbiórka przed Nowohuckim Centrum Kultury o godz. 9.30 i 13.30 (Zgłoszenia do 26 października do godz. 14:00).

Każda z wycieczek będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Zaplanowane trasy są łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie i w znacznym stopniu korzystają z infrastruktury rowerowej. Podstawowe umiejętności rowerzysty oczywiście obowiązkowe.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek „WYCIECZKA Jura” w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także