Komunikat archiwalny

Ferie zimowe pełne nowości w Centrum Kultury Podgórza

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Wszystkich, którzy szukają pomysłów jak w przerwie zimowej nie nudzić się w mieście Centrum Kultury Podgórza zaprasza od 14 do 25 stycznia na zajęcia w ramach „Akcji Zima 2019”. W tym roku CKP proponuje nową formułę  – dwa różne turnusy zajęciowe pełne zaskakujących atrakcji. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Ferie zimowe pełne nowości w Centrum Kultury Podgórza
Fot. Centrum Kultury Podgórza / materiały prasowe

Zajęcia adresowana są do uczniów szkół podstawowych. Pierwszy z oferowanych turnusów zajęciowych (dla dzieci w wieku 7-14 lat) to „Kalejdoskop zimowych atrakcji”, czyli zestaw aktywności kulturalno-edukacyjnych i rekreacyjnych o różnorodnej tematyce m.in.: warsztaty plastyczne, teatralne, taneczne i podróżnicze, wyjście do papugarni i dziecięcego parku rozrywki, zabawy plenerowe, konkursy itp.

Drugi – „Akademia młodego reportera” – to cykl tematycznych warsztatów (dla dzieci w wieku 8-12 lat), podczas których uczestnicy będą wcielać się w rolę dziennikarza, prezentera i eksperta w mediach, ucząc się m.in. pracy z mikrofonem i kamerą oraz zachowań scenicznych, nagrywając wywiady, audycje radiowe oraz poznając techniki autoprezentacji. Zajęcia poprowadzi Magdalena Wadowska – dziennikarka radiowa i prasowa, laureatka Grand Press, lektor, trener głosu oraz komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

Każdy z turnusów potrwa tydzień – zajęcia w ramach każdego z nich będą organizowane od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia są przyjmowane w Punkcie Informacyjnym CKP (ul. Sokolska 13, parter; tel. 12 656 36 70 wew. 30; edukacja@ckpodgorza.pl). Zapisy prowadzone są całościowo na jeden z dwóch wybranych turnusów, na pierwszy bądź drugi tydzień ferii lub łącznie na całe ferie (na dwa różne turnusy lub ten sam przez dwa tygodnie).

Więcej informacji na stronie internetowej ckpodgorza.pl.

Akcja Zima 2019

 

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA