Komunikat archiwalny

Centrum Młodzieży zaprasza na cztery feryjne wyzwania

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza młodzież w wieku 13 lat i więcej na otwarte zajęcia w ferie zimowe. W programie: gry sportowe, plastyczno-fotograficzno-filmowe atelier, taneczne małe formy sceniczne oraz nabywanie nowych kompetencji, m.in. umiejętności wystąpień publicznych.

Centrum Młodzieży zaprasza na cztery feryjne wyzwania
Fot. Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie / materiały prasowe

Zajęcia sportowe: koszykówka, siatkówka, tenis stołowy i futbol halowy – odbędą się 15 stycznia w godz. 10.00–14.00 w Szkole Podstawowej nr 7 na ul. Spasowskiego 8.

Zajęcia z plastyki, rękodzieła, fotografii i filmu, czyli plastyczno-fotograficzno-filmowe atelier, zaplanowano na 17 stycznia w godz. 10.00–14.00. Odbędą się w pracowni plastycznej Centrum Młodzieży przy ul. Basztowej 15 / Rynek Kleparski 4.

Warsztaty tańca (hip-hop, taniec klasyczny, współczesny, ludowy) i małych form scenicznych odbędą się 22 stycznia w godz. 10.00–14.00 w sali teatralnej Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana przy ul. Krupniczej 38.

Warsztaty wystąpień publicznych, twórczego myślenia i autoprezentacji w sieci zaplanowano na 24 stycznia w godz. 10.00–14.00 w Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38.

Sprawdź szczegółowy program i opis zajęć.

Wstęp wolny.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA