Komunikat archiwalny

Nosowska na tłusto i basta! Zapraszamy na koncert

Już w niedzielę, 10 lutego, w krakowskim klubie Studio wystąpi Katarzyna Nosowska. Piosenkarka będzie promować swój najnowszy album pt. „Basta”.

Nosowska na tłusto i basta! Zapraszamy na koncert
Fot. materiały prasowe

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album „Basta”, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór jedenastu bardzo osobistych w warstwie tekstowej utworów. Jak sama Nosowska mówi: „To najważniejsza płyta”. 

Koncert w klubie Studio na ul. Witolda Budryka 4 rozpocznie się w niedzielę, 10 lutego, o godz. 19.00. Bilety dostępne są na na stronach eventim.pl, oraz w sklepach sieci Empik i MediaMarkt.

Na koncert zapraszają Good Taste Production, Kayax i Magiczny Kraków.

Nosowska

 

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także