Komunikat archiwalny

„Family Run”, czyli rodzinne bieganie na Błoniach

Już po raz piąty Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza na rodzinne święto biegania „Family Run” na krakowskie Błonia. W trakcie biegowych zmagań, które odbędą się w sobotę, 25 maja, będzie można również uczestniczyć w grach i zabawach.

„Family Run”, czyli rodzinne bieganie na Błoniach
Fot. materiały prasowe

Rodzinne bieganie w postaci biegów mamy, taty oraz dzieci na różnych dystansach dostosowanych do wieku, gry i zabawy dla całych rodzin - to oferta, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. W poprzednich edycjach na starcie stawało ponad 700 osób. W trakcie biegów zostaną zorganizowane imprezy towarzyszące (gra terenowa, symultana szachowa, różnorodne gry i zabawy).

W tym roku gra terenowa "Tajemnice Zwierzyńca" pozwoli uczestnikom odkryć niejedną tajemnicę krakowskich Błoń. W trakcie trwania imprezy Krzysztof Fijałkowski zaprosi uczestników na niespodziankę sceniczną „Zaułka animacji”. Będzie można obejrzeć pełen magi spektakl w unikatowej formie teatralnej. 

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymają pamiątkowe medale i koszulki. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom napoje, owoce i drobny posiłek energetyczny. Na zwycięzców czekają nagrody.     

Szczegóły na stronie internetowej biegu.

Family Run

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także