Komunikat archiwalny

Disney na lodzie w TAURON Arenie Kraków

Po raz pierwszy na lodzie zobaczymy główną bohaterkę kinowego hitu „Vaiana: Skarb oceanu”. Tegoroczne widowisko „Disney on ice” odwiedzi TAURON Arenę Kraków w listopadzie. Bilety w sprzedaży od 17 czerwca.

Disney na lodzie w TAURON Arenie Kraków
Fot. materiały prasowe

Gotowi na niezwykłą przygodę? Gotowi na odkrywanie tego, co nieznane? Zapraszamy na opowieść o niezależności i sile, w którą nigdy nie należy wątpić. O tym, by nie bać się marzyć i realizować swoich pragnień. Oto widowisko „Disney on ice. Moc jest w tobie”.

Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z Vaianą i innymi przyjaciółmi z królestwa Disneya! Główną bohaterkę kinowego hitu „Vaiana: Skarb oceanu” oraz jej kompanów zobaczymy na lodzie po raz pierwszy.

Razem z Vaianą wypłyniecie w pełną wyjątkowych przygód podróż, by ocalić wyspę i odnaleźć własną życiową drogę i swoje miejsce w świecie. Będzie Wam towarzyszył potężny półbóg Maui. Dzięki nim dowiecie się, jak ważni w życiu są bliscy i że należy zaufać im w trudnych momentach. Tak jak Vaiana – uwierzcie w swoje przeznaczenie i nigdy się nie poddawajcie! Bądźcie zawsze odważni, samodzielni, waleczni i ambitni. Walczcie o spełnianie własnych marzeń i niezależność!

Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy zapewnią niekończącą się i niepowtarzalną zabawę na lodzie. Uwolnij magię wraz z siostrami Anną i Elsą oraz przezabawnym bałwanem Olafem i zaśpiewaj z nimi „Mam tę moc” i „Lód w lecie”. W najskrytsze zakamarki podwodnego świata zabiorą Cię Sebastian, Córki Trytona i uwielbiana przez wszystkich Ariel! Daj się zaplątać w chór hałaśliwych bywalców Dziarskiego Kaczątka, gdy odwiedzi ich porywcza Roszpunka i jej czarujący kompan Flynn Rajtar w czasie poszukiwania świecących lampionów. Przeżyj chwile, które zostaną we wspomnieniach na zawsze, gdy Bella otworzy swoje serce na nowe przygody, a zaczarowane przedmioty Bestii pojawią się na tafli lodu. A Ty ich gościem bądź!

Dzięki mocy serca Ty i Twoja rodzina możecie osiągnąć wszystko! Pielęgnuj z nami najważniejsze dla nas wartości takie jak równość, wytrwałość, konsekwencja i mierzenie wysoko. To nimi właśnie kierują się uwielbiane przez Was postacie Disneya!

Harmonogram:

  • piątek, 15 listopada godz. 17.00 PREMIERA
  • sobota, 16 listopada – godz. 10.00; 14.00; 18.00
  • niedziela, 17 listopada – godz. 10.00; 14.00; 18.00

Bilety w  sprzedaży na  alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet od 17 czerwca , od godz. 12.00.

Disney on ice

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także