Komunikat archiwalny

Praca w Urzędzie Miasta Krakowa

Dołącz do zespołu realizującego Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa! Poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku urzędniczym w Oddziale Społeczeństwa Informacyjnego. Główne obowiązki to: koordynacja i monitorowanie działań komórek organizacyjnych Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek w zakresie publikacji informacji publicznych oraz prowadzenie konsultacji merytorycznych i nadzór nad właściwym wprowadzeniem danych przez operatorów, a także tworzenie i aktualizowanie menu, głównych stron oraz budowanie struktury modułów stron BIP MK, serwisów Systemu Elektronicznych Usług Publicznych Gminy Miejskiej Kraków i Serwisu Informacyjnego Urzędu Miasta Krakowa oraz współpraca z administratorem BIP MK w zakresie budowania struktury serwisu i wdrażania kolejnych modułów informacyjnych.

Praca w Urzędzie Miasta Krakowa
Fot. pixabay.com

Wymagamy łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku, umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków, projektowania, planowania, organizacji oraz realizacji projektów i zadań w wyznaczonym czasie.

W zamian oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze w świetnie skomunikowanej lokalizacji w centrum Krakowa.

Nie zwlekaj, zgłoszenia przyjmowane są tylko do dnia 30 czerwca 2019 r.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa: https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&sub_dok_id=17716&nab_id=1502&MODE=nab&ACT=info

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także