Komunikat archiwalny

Muzyka bez granic na Kazimierz Summer Festival

Kazimierz Summer Festival trwa w najlepsze. W niedzielę, 25 sierpnia, na placu przy Galerii Kazimierz wystąpi Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem.

Muzyka bez granic na Kazimierz Summer Festival
Fot. materiały prasowe

Artysta od samego początku działalności jest jednym z najwyżej ocenianych przez krytyków twórców młodego pokolenia na rodzimej scenie. Każdy dotychczas wydany album pod jego nazwiskiem, stawał się natychmiast jednym z najchętniej kupowanych w kraju. Muzyk tym razem promować będzie w Krakowie swój najnowszy krążek, jednak podczas występu nie zabraknie najpopularniejszych hitów stanowiących swoisty przekrój jego kariery. Występ rozpocznie się o godzinie 15.00.

Wydarzenia pod hasłem Z-Grana Sobota od samego początku cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających miasto. Cykl zapoczątkował doskonale przyjęty przez publiczność DJ Subkowski. Z kolei w ostatni weekend lipca zagrała popularna nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Europy – Lana Geller, która przywiązuje szczególną wagę do tworzonych przez siebie dźwięków i oprawy scenicznej. W ramach sierpniowej Z-Granej Soboty wystąpił DJ BC – jeden z najpopularniejszych krakowskich wykonawców sceny klubowej.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA