Komunikat archiwalny

Bądź jak krakowscy uczniowie... bądź eko! [KONKURS]

Nowy rok szkolny w Krakowie rozpoczęło właśnie ponad 135 tys. uczniów! To wyjątkowy dzień zwłaszcza dla pierwszaków, do których w tym roku po raz pierwszy trafiła ekologiczna wyprawka szkolna przygotowana przez Miasto Kraków. Dzięki niej uczniowie będą mogli nie tylko żyć w sposób bardziej przyjazny naszej planecie, ale też samodzielnie zmieniać świat na lepsze! 

Bądź jak krakowscy uczniowie... bądź eko! [KONKURS]
Fot. Wydział Edukacji UMK

KONKURS

Więcej o krakowskiej ekowyprawce można przeczytać tutaj. A dla osób, które chciałyby podjąć ekowyzwanie razem z naszymi pierwszakami, przygotowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytanie: Jakie masz pomysły na to, aby żyć w sposób bardziej przyjazny planecie?

Odpowiedzi prosimy wysyłać do niedzieli, 8 września, do godz. 24.00 na adres e-mail: konkurs.mk@um.krakow.pl. W tytule maila prosimy napisać „Krakowska ekowyprawka".

Do wygrania jest pięć miejskich ekowyprawek, które tworzą: ekologiczny bidon na krakowską wodę z kranu (w 95 proc. wykonany z cukru!), worek wielokrotnego użytku z krakowskim symbolem oraz publikacja „Moja szkolna supermisja”. Zwycięzców konkursu poinformujemy indywidualnie w poniedziałek, 9 września.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także