Komunikat archiwalny

Przed nami jesienna edycja Absolvent Talent Days

We wtorek, 22 października w godz. 10.00-17.00 odbędzie się 12. edycja Absolvent Talent Days - największych w Polsce targów pracy i praktyk dla studentów i absolwentów. W przestrzeni ICE Kraków spotkać można będzie setki najlepszych pracodawców, którzy szukają przyszłych pracowników, zróżnicowaną ofertę bezpłatnych szkoleń i warsztatów oraz kilka stref, w tym strefę konsultacji CV.

Przed nami jesienna edycja Absolvent Talent Days
Fot. materiały prasowe

W jesiennej edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 700 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć można wyjątkowych i nieoczywistych pracodawców m.in. Agencję Wywiadu oraz firmy o międzynarodowej sławie, jak chociażby PwC, State Street Bank czy Grupa Orbis. Wydarzenie jest szansą na porozmawianie z ich przedstawicielami. Wystarczy podejść do wybranych przez siebie firm i zadać pytanie obecnym tam pracownikom i rekruterom. Dzięki temu łatwo dowiedzieć się wszystkiego, co nas interesuje i aplikować wykorzystując opaskę e-CV, którą każdy uczestnik otrzyma przy rejestracji na wydarzenie. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste. Ponadto na uczestników czeka imponująca lista ciekawych szkoleń i warsztatów, na których zdobyć można wartościowe certyfikaty i poszerzyć swoje kompetencje.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2mG8gKr

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także