Komunikat archiwalny

Kup nieruchomość w Krakowie

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze? Kup nieruchomość w Krakowie – to się opłaca! Nasze miasto znalazło się na liście 20 najlepszych na świecie lokalizacji dla inwestycji w nieruchomości, opublikowanej przez brytyjski serwis telegraph.co.uk. Tuż przed nim jest Monaco.

Kup nieruchomość w Krakowie
Fot. Paweł Krawczyk

Autorzy rankingu zwracają uwagę, że pozycja Krakowa znacznie wzrosła dzięki właściwemu wykorzystaniu unijnych dotacji na rozwój infrastruktury.

W zestawieniu zwyciężyła Barcelona, dalej znalazły się: francuska Riviera i Grenada na Morzu Karaibskim. W gronie najlepszych 20 lokalizacji są również Dubaj (13 miejsce) i Nowy Jork (15 miejsce).

Przypomnijmy, że niedawno Kraków znalazł się także w czołówce światowego rankingu 100 najlepszych lokalizacji dla usług biznesowych sporządzonym przez Tholons. Nasze miasto zajęło 9 miejsce i awansowało w stosunku do ubiegłego roku o jedną pozycję prześcigając Dublin.

Pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Zobacz także