Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

plakat meleks dal seniora oraz dla osób z niepełnosprawnością

MELEKS 80+ dla seniorów i 65+ dla osób z niepełnosprawnością

2021-10-19

Miasto kontynuuje usługę transportową MELEKS 80+ dla seniorów oraz 65+ dla osób z niepełnosprawnością. Projekt ma na celu pomoc w dotarciu do grobów bliskich i będzie świadczona w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10-14 na terenie cmentarzy komunalnych: Rakowice, Prądnik Czerwony, Grębałów

grafika przedstawiająca dwie starsze osoby kobietę i mężczyznę, z dwoma opiekunkami. Kobieta siedzi na ławce na tle drzewa, mężczyzna stoi.

Asystent dla seniorów 85+ i osób z niepełnosprawnościami 70+

2021-10-19

„Asystent dla seniorów 85+ i osób z niepełnosprawnościami 70+” - czeka na zainteresowanych. Jest to kolejny projekt w obszarze dedykowanym starszym i niepełnosprawnym mieszkańcom Krakowa.

Duża grupa uśmiechniętych zawodników, chłopców i dziewcząt w sali wspinaczkowej z plakatem

II Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością

2021-10-15

12 października w hali wspinaczkowej Avatar Centrala Ruchu odbyły się II Igrzyska Wspinaczkowe osób z niepełnosprawnością. W wydarzeniu zrealizowanym przez Fundację Sprawne Wspinanie oraz wspartym finansowo przez Miasto Kraków wzięło udział 177 zawodników.

Ogłoszenie o naborze do Programu OPIEKA WYTCHNIENIOWA - edycja 2022

2021-10-15

 Rozpoczął się nabór wniosków gmin i powiatów w ramach resortowego programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej pn. "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2022, finansowanego z Funduszu Solidarnościowego.

Zdjęcie przedstawia drużynę psychiatrów oraz drużynę organizatorów wydarzenia pozujących do zdjęcia grupowego

Podsumowanie Human Week – III Krakowskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego

2021-10-13

8 października zakończyła się tegoroczna edycja Human Week, której tematem przewodnim były „Przełomy i kryzysy – od narodzenia do starości”. W ramach wydarzenia 6 października odbył się towarzyski mecz piłki nożnej pt. „DOKOPAĆ PSYCHIATROM”

dwie trzymające się dłonie osoby starszej i młodej

Małopolski Konwent Regionalny

2021-10-12

Już w najbliższą środę 13 października w imieniu Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego zapraszamy na Małopolski Konwent Regionalny – celem wydarzenia jest spotkanie środowiska osób z niepełnosprawnościami oraz osób i organizacji działających na ich rzecz.

Konwent Dostępności Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami

2021-10-12

Dnia 14 października o godz. 15:30 odbędzie się on-line Konwent Dostępności Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami.

Sam Kongres odbędzie się 23 października o godz 10:00 organizatorami są Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami oraz Rada Programowa Kongresu.

Pomoc finansowa dla studentów z niepełnosprawnościami

2021-10-07

Jeszcze do 10 października trwa nabór wniosków na dofinansowanie kosztów nauki na poziomie wyższym dla osób z niepełnosprawnościami.

plakat promujący wystawę różnorodność twórcza przedstawiający dwa obrazy z lewej kopułę katedry na Wawelu. Po prawej stronie obraz przedstawiający drewnianą cerkiew

Różnorodność twórcza - wystawa artystów z Fundacji Sztuki Osób Niepełnosprawnych

2021-10-05

Od 11 do 28 października bieżącego roku odbędzie się wystawa prac artystów, wykonanych w ramach warsztatów artystycznych realizowanych dla osób z niepełnosprawnościami. Organizatorem wydarzenia jest Fundacji Sztuki Osób Niepełnosprawnych Galeria "Stańczyk".

plakat promujący Human Week

HUMAN WEEK- Krakowski Tydzień Zdrowia Psychicznego

2021-10-05

W dniach od 4-8 października odbywa się III edycja Human Week. Tematem przewodnim wydarzenia będą "Przełomy i kryzysy-od narodzenia do starości".

Znajdź komunikat