Karta Rodziny "N" rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum Wspinaczkowe FORTECA

Miejsce świadczenia ulgi:
ul. Racławicka 60 , 30-017 Kraków
ul. Ludowa 6 , 30-544 Kraków
ul. Rydlówka 32 , 30-363 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:

http://recepcjar60@cwf.pl

Opis ulgi:

10% zniżki z Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem na zajęcia wspinaczkowe dla dzieci z niepełnosprawnością (bilet wstępu, wypożyczenie sprzętu i opieka instruktora).

Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, konsultacja z instruktorem dotycząca stopnia  i rodzaju niepełnosprawności, formularz zgody rodzica/opiekuna (prosimy o kontakt z recepcją Fortecy, która udzieli wszelkich informacji)

Opis oferty: Centrum Wspinaczkowe FORTECA to wyjątkowe, pełne pozytywnej energii miejsce dla całej rodziny, oferujące m.in.: - sekcje wspinaczkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych - urodziny dla najmłodszych (od 4 lat) - zajęcia sportowo-rekreacyjne dla grup szkolnych i przedszkolnych - zajęcia dla osób z niepełnosprawnością
Czas trwania: całoroczna

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Centrum Wspinaczkowe FORTECA
Adres siedziby: ul. Racławicka 60 , 31-412 Kraków
Telefon:
ul. Racławicka 60 +48 509 228 998
ul. Ludowa 6 +48 512 631 621
Kontakt e-mail: recepcjar60@cwf.pl recepcjal6@cwf.pl
WWW www.cwf.pl
Logo: Centrum Wspinaczkowe FORTECA
Opis:

Centrum Wspinaczkowe FORTECA posiada w Krakowie dwa obiekty:

1. Hala przy ul. Racławickiej 60, która powstała w 2004 r.

2. Hala przy ul. Ludowej 6, oddana do użytku 4.12.2014 r.

To jedne z największych tego typu obiektów w Polsce, oferujące olbrzymią powierzchnię ścian wspinaczkowych.

Wspinaczka jest niezwykłym sportem, płynnie łączącym w sobie bardzo odległe z pozoru dziedziny aktywności, począwszy od tańca i kulturystyki, na turystyce i obcowaniu z naturą kończąc.Wspinaczka nie tylko rozwija całe ciało, ale kształtuje również psychikę - uczy zaufania do drugiej osoby, ale równolegle rozwija samodzielność, uczy pokonywania własnych słabości i barier, pomaga w pracy nad sobą i przezwyciężaniu niewiary we własne możliwości. Ideą działalności FORTECY jest zarówno, promowanie wspinaczki wśród możliwie najszerszego grona osób, jak i promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, w szczególności wśród dzieci i młodzieży oraz całych rodzin.Naszym celem i ambicją jest udowodnienie, że w sporcie tym można czerpać przyjemność i satysfakcję w każdym wieku. Chcemy zmienić stereotypowe wyobrażenie o nadludzkich warunkach fizycznych niezbędnych do uprawiania wspinaczki. Wspinaczka może być również wspaniałą formą rehabilitacji. Z jednej strony, dzięki ściankom przeznaczonym specjalnie dla początkujących i bezpłatnemu przeszkoleniu, czynimy wspinaczkę dyscypliną łatwo dostępną dla wszystkich zainteresowanych. Z drugiej, w wielu sekcjach na trzech poziomach zaawansowania, kształcimy coraz lepszych wspinaczy. Początkującym oraz Tym, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem zapewniamy opiekę naszych doświadczonych instruktorów, gwarantujących bezpieczeństwo, miłą i fachową poradę. Istnieje również możliwość zapewnienia indywidualnej opieki instruktora dla dzieci i dorosłych, po dokonaniu uprzedniej rezerwacji telefonicznej.Prowadzimy zajęcia zorganizowane dla dzieci (najmłodsi nasi Klienci mają 3,5 roku, granica górna wieku nie istnieje), umożliwiające najmłodszym adeptom tego sportu, bezpieczne „szaleństwo”, jak i sekcje dla dorosłych - rekreacyjne i sportowe o profilu zawodniczym. Drogi wspinaczkowe zostały zaprojektowane zarówno dla dzieci, osób początkujących, jaki wymagających wspinaczy. Stworzyliśmy miejsca o unikalnym, otwartym klimacie, gdzie każdy, niezależnie od pokonywanych trudności będzie czuł się dobrze, realizując własne cele na miarę swych potrzeb i ambicji.