Polecamy

Aktywni w pracy
2017-02-16

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna pragnie zaprosić Państwa do udziału w projekcie pn. "Aktywni w pracy - kompleksowy program aktywizacji osób z niepełnosprawnością z powiatu krakowskiego i myślenickiego".

Młodzi Niepełnosprawni

Ostatnie 4 wolne miejsca dla osób niepełnosprawnych dla osób z woj.małopolskiego w projekcie z rekrutacją do 15.02.2017.

Program wyrównywania różnic między regionami

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił listę powiatów i gmin, które mogą przystąpić do realizacji "Programu wyrównywania różnic między regionami w 2017 roku".

Kraków bez barier 2016

X edycja konkursu architektonicznego „Kraków bez barier” – 2016 rozstrzygnięta

 

Wiosenna Akademia Możliwości

Ruszyła rekrutacja do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI - KOMPLEKSOWY PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 30+ W MAŁOPOLSCE.

Centrum Informacji

Przypominamy, że Centrum Informacji na Siemaszki jest czynne dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Badania i analizy statystyczne2

Poniżej publikujemy badania statystyczne i analizy środowiska osób niepełnosprawnych wykonane na zlecenie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa w roku 2015.

Miejskie Centrum Informacji dla Rodzin z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi

W Podgórzu, przy ulicy Celnej 6 (w siedzibie Fundacji Matio) rozpoczął działanie punkt informacji dla rodzin z dziećmi i dorosłymi osobami niepełnosprawnymi.

Usamodzielnianie przez pracę

Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne, które są mieszkańcami województwa małopolskiego i pozostają bez pracy, do wzięcia udziału w projekcie pt: "Usamodzielnianie przez pracę".

Niepełnosprawność kluczem do sukcesu

Proesa Sp. z o.o. w partnerstwie z Inspires Sp. z o.o. realizuje projekt pr. „Niepełnosprawność kluczem sukcesu!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.