Toalety ogólnodostępne
Ogólnodostępne toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych znajdują się w następujących lokalizacjach:
TOALETY STACJONARNE
1. Rynek Główny, Sukiennice (codziennie 24h)
2. pl. Szczepański (Planty) od strony ul. św. Tomasza (kwiecień-październik, codziennie 7:00-22:00, listopad-marzec codziennie 8:00-19:00)
3. ul. Sienna (Planty) (codziennie 7:00–22:30)
4. ul. Smocza, bulwar Czerwieński (kwiecień-październik, codziennie 8:00-21:00, listopad-marzec codziennie 8:00-18:00)
5. ul. Straszewskiego (Planty) naprzeciw Hotelu Radisson Blu (kwiecień-październik, codziennie 7:00-22:00, listopad-marzec codziennie 8:00-19:00)
6. ul. Prądnicka (poniedziałek- piątek 7:00-18:00, sobota - niedziela 8:00-16:00)
7. park Jordana od al. 3 Maja (kwiecień-październik, codziennie 9:00-20:00, listopad-marzec codziennie 10:00-18:00)
8. park Jordana od ul. Reymonta (kwiecień-październik, codziennie 9:00-19:00, listopad-marzec codziennie 10:00-19:00)
9. Błonia od al. 3 Maja (codziennie 9:00-19:00)
10. ul. Powiśle (bulwary) naprzeciw DH Jubilat (kwiecień-październik, codziennie 7:00-21:00, listopad-marzec codziennie 8:00-19:00)
11. ul. Kościuszki/Salwator (codziennie 8:00-18:00)
12. ul. Rakowicka (codziennie 8:00-17:00)
13. pl. Bohaterów Getta (poniedziałek-piątek 7:00-19:00, sobota-niedziela 8:00-16:00)
14. rondo Czyżyńskie (codziennie 7:00-18:00)
15. Rynek Podgórski (poniedziałek-piątek 8:00-19:00, sobota-niedziela 8:00-16:00)
16. ul. Pawia/Warszawska (tunel szybkiego tramwaju) (poniedziałek- piątek 8:00-18:00)
17. ul. M.Konopnickiej (przejście podziemne) (poniedziałek-piątek 8:00-18:00, sobota-niedziela 10:00-16:00)
18. pętla Czerwone Maki (poniedziałek-piątek 7:00-18:00, sobota-niedziela 9:00-16:00)
TOALETY TYPU TOY-TOY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
1. ul. Bulwarowa (codziennie 24h)
TOALETY O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE 24h
1. park Lotników
2. park Ratuszowy
3. park Zaczarowanej Dorożki
4. Bagry, ul. Kacza
5. Bulwarowa/al. Solidarności
6. park Solvay, ul. Żywiecka (boczna)
7. ul. Na Błonie
8. ul. Sielska
9. rondo Kocmyrzowskie
10. ul. Strzelców
11. al. Daszyńskiego/Metalowców
12. ul. Chodowieckiego
13. ul. Młodej Polski
14. ul. Starowiślna/Dietla
15. Rynek Dębnicki
16. rondo Matecznego
17. rondo Mogilskie