Komunikat archiwalny

Weekendowy rozkład jazdy

Wieczór Sylwestrowy i Nowy Rok zapowiadają się w Krakowie jak zawsze bardzo hucznie. Sylwestr na Rynku Głównym, liczne koncerty noworoczne w Filharmoni oraz ICE. Specjalnie dla Was przygotowalismy atrakcyjne zaproszenia dla miłośników muzyki klasycznej oraz dobrego kina, dzięki którym rozpoczniecie 2016 na bieżąco z kulturą.

Weekendowy rozkład jazdy
Fot. Paweł Krawczyk

Dla melomanów Filharmonia Krakowska przygotowała coś zarówno na Sylwestra jak i pierwsze dni 2016 roku.

KONCERT SYLWESTROWY  - 31 grudnia 2015 (czwartek), godz. 18.00
KONCERTY NOWOROCZNE:
1 stycznia 2016 (piątek), godz. 18.00
2 stycznia 2016 (sobota), godz. 18.00
Więcej informacja znajdziecie tutaj

Początek roku powita nas znakomitymi koncertami symfonicznymi, na które mamy dla Was zaproszenia w dniach 8 i 9 stycznia.

Specjalnie dla Pań już 7 stycznia podczas Ladies Night w Cinem City Bonarka odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Davida O. Russella w iście gwiazdorskiej obsadzie. Jennifer Lawrence w roli Joy Mangano, w jednej chwili ze zmagającej się z problemami samotnej matki zamieni się w bizneswoman. Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Joy na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas Ladies Night w Cinema City Bonarka skorzystać będzie można z praktycznych konsultacji oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Start o godzinie 19:30.

Aby wygrać zaproszenia na jedną z powyższych imprez prosimy o odpowiedź na pytanie:

Kto jest autorem walca „Nad pięknym modrym Dunajem”, wykonywanego podczas koncertu noworocznego w Wiedniu?

Konkurs przeznaczony tylko dla osób zapisanych do Newslettera Kraków.pl
Laureatów o wygranej powiadomimy drogą mailową. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl (z podanym w temacie wiadomości tytułem wydarzenia, które chcecie zobaczyć; prosimy również o podanie imienia i nazwiska). Na odpowiedzi czekamy do poniedziałki 4 stycznie do godz. 10:00. Życzymy powodzenia!

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA