Komunikat archiwalny

Konkurs walentynkowy

Dzień św. Walentego może być okazją, aby wspólnie z ukochaną osobą wybrać się na koncert, spektakl lub na wystawę. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy nagrody, które można zdobyć odpowiadając na walentykowe pytanie.

Konkurs walentynkowy
Fot. Magiczny Kraków

Walentynki w Muzeum Historycznym

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa ma specjalny prezent Walentynkowy dla wszystkich zakochanych. 14 lutego, zaprasza pary do wszystkich swoich oddziałów w cenie jednego biletu za 2 osoby. Żeby skorzystać z prezentu należy w kasie podać hasło "Walentynki z Muzeum". Oferta obowiązuje również tych, którzy już zarezerwowali bilety, musicie tylko podać hasło w kasie. Żeby radość bycia na bieżąco z najnowszymi wystawami mogła trwać dłużej, mamy do wygrania 3 karty wolnego wstępu do Muzeum Historycznego.

Walentynki w kabarecie Loch Camelot

Zamiast standardowego wyjścia we dwoje na kolację lub do kawiarni może warto wybrać się w ten weekend na lekki i przyjemny spektakl kabaretowy? Do wygrania mamy bilety na sobotę i niedzielę do Loch Camelot.

Sobota 13. lutego o godz. 20:00 "Chodu i hop" - spektakl muzyczno-kabaretowy

CHODU i HOP to nowa wersja wieczoru muzyczno – kabaretowy prezentowany w formie „starego kina” - o wydarzeniach i losach bohaterów dowiadujemy się z wyświetlanych napisów. Spotykamy tu całą galerią absurdalnych postaci o przedziwnych osobowościach, które opowiadają o sobie charakterystycznie wykonanymi piosenkami i monologami scenicznymi. Spektakl w zabawny sposób komentuje nasze narodowe wady i zalety - cały utrzymany jest w lekkiej konwencji, raczej dla widzów nieco doroślejszych...

Na ten spektakl mamy 3 zaproszenia 2-osobowe

Niedziela 14. lutego o godz. 18:00 „Piosenki... czyli Duet Sceniczny w Stanach Krytycznych”

Spektakl kabaretowo-muzyczny Beaty Malczewskiej i Andrzeja Słabiaka – Ona i On – to garderobiana i inspicjent, czyli niewidzialne twarze teatru. Cicha, wierna służba zakulisowa, dzięki której istnieje i funkcjonuje magia teatru, a aktorzy mogą grać. W naszym przedstawieniu żarłoczny i nieśmiertelny bakcyl sceny + węzeł małżeński i toczący się obok spektakl - to komiczna codzienność pewnej pary, która usiłuje sobie od lat "kabaretowo i śpiewająco” z taką sytuacją radzić. Groteskowo śmieszne "Scenki Małżeńskie" autorstwa Stefanii Grodzieńskiej, brawurowe songi, kalejdoskop kostiumów i karuzela uczuć w resztkach świetności teatralnej garderoby - bawią aż do zaskakującego finału!

Na ten spektakl mamy 4 zaproszenia 2-osobowe

Aby wziąć udział w konkursie prosimy przesłać odpowiedź na pytanie:

Skąd wzięła się nazwa kładki pieszo-rowerowej między Kazimierzem a Podgórzem, upodobanej na romantyczne spacery przez zakochanych?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl Na odpowiedzi czekamy do piątku 12.02 do godz. 12:00. Prosimy o nieprzeklejanie gotowych tekstów z Wikipedii lub innych stron, tylko napisanie odpowiedzi przynajmniej jednym samodzilnym zdaniem.

W tytule należy wpisać słowo "Muzeum" (oraz dane adresowe do wysyłki) lub nazwę spektaklu w Loch Camelot, na który chcemy wygrać zaproszenia. Decyduje kolejność nadsyłania poprawnych odpowiedzi. O wygranej pinformujemy mailem indywidualnie.

Korzystanie z zaproszenia doa MHK wymaga akceptacji regulaminu karty wolnego wstępu do Muzeum, którzy można znaleźć tutaj. Konkurs przeznaczony tylko dla osób zapisanych do Newslettera Kraków.pl Laureatów o wygranej powiadomimy drogą mailową.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA