Komunikat archiwalny

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Literackiego mamy dla Was trzy egzemplarze ksiązki 'Dzieci Abrahama', której autorem jest Robert Littell.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego
Fot. Wydawnictwo Literackie

Akcja powieści rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy świat z niecierpliwością oczekuje na zawieszenie broni między Izraelem a Autonomią Palestyńską i podpisanie układu pokojowego. Ale wtedy legendarny palestyński terrorysta uprowadza znanego fundamentalistycznego rabina Apfulbauma. Podczas długich dni uwięzienia, drobiazgowych przesłuchań i gorączkowych dyskusji między mężczyznami nawiązuje się niezwykła więź. Czy łączące ich poglądy religijno-polityczne mogłyby doprowadzić do przerwania zaklętego kręgu, w jakim od lat tkwią ich narody?

KONKURS

Trzy egzemplarze 'Dzieci Abrahama' rozlosujemy wśród osób, które przyślą poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe:

Na podstawie jakich powieści Roberta Littella powstały telewizyjne seriale?

Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres do wysyłki książki oraz telefon kontaktowy) prosimy przesyłać do 25 marca (piątek) do godz. 10, na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl. W temacie maila należy wpisać: WYDAWNICTWO LITERACKIE. O wygranej laureaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Konkurs przeznaczony jest dla osób zapisanych do Newslettera Kraków.pl.

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UMK swoich danych osobowych na potrzeby konkursu".

okładka

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA