Komunikat archiwalny

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego

Najnowsze opowieści Janusza Leona Wiśniewskiego pomagają lepiej zrozumieć siebie, a także nasz coraz bardziej oszalały świat!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego
Fot. Wydawnictwo Literackie

Autor obdarowuje czytelników historiami o ludziach i ich przeznaczeniu. Te krótkie opowiadania poruszają to, co w człowieku najważniejsze, a czasem najgłębiej skrywane: tęsknotę za miłością, rany, które nie chcą się zabliźnić,  rozpacz po rozwodzie i lęk przed odrzuceniem. Autor – mistrz krótkiej formy, za pomocą kilku zaledwie zdań potrafi przekazać prawdę o ludzkiej naturze. Nikt tak jak on nie pisze o trudnych i wstydliwych tematach, w tak otwarty sposób: o menopauzie, strachu przed rakiem, piekle pedofilii, niewolnictwie seksualnym, ofiarach przemocy domowej i nałogach.

To książka z przesłaniem – otwórzcie się, nigdy nie jest za późno, przestańcie się bać. Nawet po najbardziej bolesnych doświadczeniach jest nadzieja na udane życie.

KONKURS

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Literackiego mamy dla naszych czytelników 3 egzemplarze 'Udręki braku pożądania'. Rozlosujemy wśród osób, które przyślą poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe:

Janusz Leon Wiśniewski zadebiutował w 2001 roku powieścią S@motność w sieci, na podstawie której powstał film o tym samym tytule w reżyserii Witolda Adamka. Kto zagrał główne role w tym filmie?

Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres do wysyłki książki oraz telefon kontaktowy) prosimy przesyłać do 1 kwietnia (piątek) do godz. 10, na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl. W temacie maila należy wpisać: WYDAWNICTWO LITERACKIE. O wygranej laureaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Konkurs przeznaczony jest dla osób zapisanych do Newslettera Kraków.pl.

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UMK swoich danych osobowych na potrzeby konkursu".

udręka

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA