Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Trzy lata temu Naomi Jenkins spotkało coś strasznego – tak strasznego, że nie powiedziała o tym nikomu. Taki jest punkt wyjściowy najnowszej powieści Sophie Hannah pt. "Promień rażenia", którą polecamy Wam w tym tygodniu.

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Literackie

Teraz Naomi skrywa kolejny sekret: Roberta Hawortha. Jest kochankiem Naomi. Ma również żonę, z którą podobno mu się nie układa. Gdy Robert niespodziewanie znika, Naomi jest pewna, że coś musiało mu się stać. Policja jednak nie zamierza wszczynać śledztwa, poza tym żona Hawortha twierdzi, że ten wcale nie zaginął.

Zdesperowana Naomi zmienia taktykę. Skoro policjanci nie chcą uwierzyć, że Robert jest w niebezpieczeństwie, przekona ich, że on sam stanowi zagrożenie dla innych. Wtedy będą zmuszeni go odszukać – i to natychmiast.

„Promień rażenia niepokoi i trzyma w napięciu… Intensywne tempo fabuły z galerią znakomicie nakreślonych postaci; nie ma tu miejsca na nudę. Fachowa robota” – „Observer”

„Buźka Sophie Hannah wstrząsnęła brytyjskim rynkiem thrillerów. W kolejnej, cudownie przyprawiającej o gęsią skórkę powieści autorka raz jeszcze daje dowód swojego kunsztu. Fabuły, które tworzy, są genialne” – „Guardian”

„Promień rażenia utwierdza Hannach na pozycji fascynująco nowatorskiej gwiazdy thrillerów” – „The Sunday Times”

KONKURS

Mamy dla Was trzy egzemplarze thrillera "Promień rażenia" Sophie Hannah wydanego przez Wydawnictwo Literackie. Co zrobić, aby otrzymać książkę? Napiszcie, jakie trzy cechy wg Was powinien mieć dobry kryminał/thriller! Odpowiedzi podsyłajcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku 13 stycznia do godz. 12. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! W tytule maila wpiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE, a w jego treści adres, na który ma zostać przesłana książka. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

 

promień rażenia

Pokaż metkę
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA