Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

„Bajki robotów” po raz pierwszy ukazały się w 1964 roku. Od tego czasu nieustannie bawią i zadziwiają swą oryginalnością. Teraz nowe pokolenia czytelników i słuchaczy mają okazję poznać tę jedną z najzabawniejszych książek Lema w fantastycznej interpretacji Borysa Szyca!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Literackie

To zabawne skrzyżowanie literatury science fiction i tradycyjnej baśni. Ich wyjątkowość polega na tym, że baśniowe fabuły rozgrywają się w kosmicznej scenerii, bohaterami są istoty mechaniczne, natomiast rolę czarowników i wróżek pełnią uczeni konstruktorzy. Dzięki temu Bajki robotów mogą znaleźć entuzjastów zarówno wśród młodszych czytelników, jak i wymagających miłośników fantastyki naukowej.

W „kosmicznych baśniach” Stanisława Lema beztroska parodia i zabawa mieszają się z poważnymi problemami, od czytelnika zależy zaś, jakie wnioski zdoła wyciągnąć z lekcji, której udzielają mu bajkowe roboty.

KONKURS

Mamy dla Was kilka egzemplarzy audiobooka „Bajki robotów w wykonaniu Borysa Szyca i wydanego przez Wydawnictwo Literackie. Aby mieć szansę na wygraną,odpowiedzcie na pytanie: Co wspólnego mają „Bajki robotów” z „Cyberiadą”? Odpowiedzi podsyłajcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 6 października do godz. 12. W tytule maila wpiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE, a w jego treści adres, na który ma zostać przesłana książka. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

Pokaż metkę
Autor: NATALIA WÓJS
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA