Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Przenieś się do oazy spokoju i podziwiaj piękno zmiennych pór roku. Książka o tym, w jaki sposób piękno ogrodu i praca w nim może uczynić nasze życie pełniejszym. Mowa oczywiście o „Roku w ogrodzie" Dana Pearsona, który dziś polecamy Wam w naszym newsletterze!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Literackie

Dan Pearson, ceniony brytyjski architekt pejzażu i zapalony ogrodnik, odkrywa rytmy i przyjemności roku w ogrodzie. Porzuciwszy niewielki przydomowy ogródek w południowym Londynie na rzecz ośmiohektarowego gospodarstwa w hrabstwie Somerset, zachwyca się urodą szkieletów zimowego ogrodu, radosnym objawieniem się wiosny, mocnym zapachem lata oraz jesienną eksplozją kolorów.

Zaraźliwy entuzjazm autora tudzież bogactwo jego wiedzy przepełniają strony tej pasjonującej książki, która obfituje również w praktyczne wskazówki, jak zagospodarować własny kawałek ogrodu, niezależnie od tego, czy tworzy go kilka doniczek na parapecie okna w mieszkaniu w mieście czy spora połeć wiejskiego pola. Pomagając nam odkryć przyrodę na nowo, zarówno te dziką, jak i tę udomowioną, lektura „Roku w ogrodzie" staje się doświadczeniem prowadzącym do głębokiej odnowy.

KONKURS

Mamy dla Was kilka egzemplarzy książki "Rok w ogrodzie" Dana Pearsona wydanej przez Wydawnictwo Literackie. Aby mieć szansę na wygraną, napiszcie nam o swojej ulubionej książce poradnikowej! Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! A czekamy na nie pod adresem: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 18 stycznia do godz. 12. W tytule maila wpiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE, a w jego treści adres, na który ma zostać przesłana książka. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

Pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący:
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA