SAMSUNG

Samsung- logotyp

 

Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska to jedna z największych i najszybciej rozwijających się placówek tego typu w Europie. Zaczynaliśmy od projektowania podsystemów odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, jednak szybko rozszerzyliśmy obszar naszych zainteresowań. Obecnie obejmuje on: zaawansowane systemy telewizji cyfrowej, konwergencję platform, systemy mobilne, inteligentne technologie oraz rozwiązania dla biznesu. Istotną rolę w naszej działalności pełnią też centra jakości i certyfikacji, kontrolujące zgodność produktów Samsung Electronics z najwyższymi standardami jakości i niezawodności.

Siłą Centrum Badawczo-Rozwojowego Samsung Polska są ludzie. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Europie, gdzie inżynierowie stykają się z tak nowoczesnymi technologiami. To miejsce, gdzie można się bardzo wiele nauczyć, ale również dzielić swoją wiedzą. Tutaj innowacyjność i kreatywność są premiowane, a pozyskane doświadczenie — bezcenne.

W Centrum w Krakowie jest m.in jedyny dział Samsung R&D Institute w Europie odpowiedzialny za dostarczenie rozwiązań związanych z infrastrukturą sieci LTE. Centrum dysponuje laboratorium testowym sieci LTE oraz prowadzi wsparcie techniczne dla Klientów Europejskich. 

Od kilku lat Samsung Electronics Polska może pochwalić sie certyfikacją od Top Employers Institute. Również w tym roku zostaliśmy wyróżnieni za wyjątkową politykę zatrudnienia.

Miło nam dodatkowo poinformować, iż w plebiscycie „Pracodawca dla Inżyniera” organizowanym przez Stowarzyszenie BEST zajęliśmy w tym roku pierwsze miejsce! 10 000 studentów w całej Polsce wzięło udział w ankiecie opiniując najlepszego według nich pracodawcę. To dla nas ogromne wyróżnienie!

Samsung Top Employer

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: DAGMARA BOBROWSKA-DZIDUSZKO
Podmiot publikujący: Wydział Rozwoju Miasta