Locked Up (Skawińska)

Adres:
ul. Skawińska 13, Kraków
E-Mail:
WWW:
Telefon:
Godziny otwarcia:

codziennie od 10.00 do 21.00

Opis

Escape Room to popularna, interaktywna gra, która jest nie tylko formą rozrywki, ale też integracji
i team buildingu. Polega na zespołowym rozwiązywaniu zagadek wewnątrz tematycznie przygotowanego scenariusza w celu wydostania się z niego, bądź wykonania z góry ustalonego zadania głównego, np. odnalezienia konkretnego przedmiotu.

Zabawa ma określone ramy czasowe, co powoduje, że uczestnikami zaczynają kierować emocje. To propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje zdolności w ciekawych, niecodziennych i pełnych adrenaliny sytuacjach. Kluczem do sukcesu jest sprawna współpraca i skuteczna komunikacja w grupie.

Scenariusze Locked UP Kraków

Do dyspozycji uczestników zostały oddane trzy autorskie scenariusze:

  • Ekspedycja na Marsa
  • Skarb Inków
  • Tajemnicza Komnata

Pokoje różnią się nie tylko tematyką, ale także typami zawartych w nich zagadek i liczbą lokacji,
po których można się przemieszczać. W pierwszym pokoju można wcielić się w rolę astronauty przemierzającego przestrzeń kosmiczną na pokładzie wahadłowca, a także przeżyć spacer po Czerwonej Planecie! Ekspedycja na Marsa jest pierwszym tego typu scenariuszem Real-life Escape room na świecie!

Drugi scenariusz zabiera w daleką podróż do Ameryki Południowej, gdzie można odkryć tajemnice legendarnego Skarbu Inków! Zapadnie, złoto, wojownicy, tajemnicze piktogramy…

Kolejny scenariusz przenosi w realia Londynu sprzed stu lat. Po przekroczeniu progu Tajemniczej Komnaty graczy natychmiast pochłania klimat tego miejsca i chęć dorównaniu najsławniejszemu angielskiemu detektywowi Sherlockowi Holmesowi.

Na pokonanie każdego ze scenariuszy gracze mają nominalnie 60 minut!

Zarezerwuj termin gry już dziś na www.lockedup.pl

Zapraszamy do zabawy! Polecamy również nasz drugi lokal przy ul. Bonifraterskiej - tam czekają na Was dwa świetne Escape Roomy! Sprawdźcie tutaj!

 

Data: 2017-03-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych